Rok 2013

V březnu 2013 se nám podařilo obnovit mladé hasiče. Do našeho SDH přibylo 20 dětí ve věku 5 až 15 let.

Hned v květnu jsme se vydali na první závody do Henčlova, kde jsme soutěžili ve štafetě 4x60m a štafetě požrních dvojic. Mladší žáci skončili na 11 místě ze 14-ti družstev, starší žáci skončili na 14 místě z 16-ti družstev.

V červnu jsme se zúčastnili Velké ceny v Troubkách, kde se závodilo v tzv. Královské disciplíně, nebo-li požárním útoku.

V srpnu se naše družstvo spolu s SDH Horní Moštěnice předvedlo na místních hodech s ukázkou požárního útoku a štafety dvojic.

V září jsme se odvážili do Bochoř na noční závody v pořárním útoku.

V říjnu nás čekali první velké a důležité závody. Hra plamen je branný závod, kde soutěží družstvo 5-ti dětí v následujících disciplínách - střelba ze vzduchovky, šplh na vodorovném laně, uzlování, základy první pomoci, základy topografie a požární ochrany. Mladší žáci trať měřící 2 km zvládli v čase 25 min a 38s a skončili na 4 místě z 25 hlídek, starší žáci trať měřící 3 km zvládli v čase 30 min a 10 s a umístili se na 23 místě z 28 hlídek.

Rok 2014

Březen -  naši sezónu závodů jsme odstartovali na Osecké uzlovačce, která se konala v Oseku nad Bečvou. Družstva mladších a starších žáků závodili jak v rychlosti vázání uzlů tak ve štafetě požárních dvojic.

Květen - první květnovou sobotu jsme se vydali do Henčlova, kde jsme závodili ve štafetě požárních dvojic a štafetě 4x60 m. Na těchto závodech jsme měli připravené dvě družstva mladších a jedno družstvo starších žáků. Mladší žáci se umísti na 9 a 17 místě z 22 družstev a starší žáci se umítili na 10  místě z 15 družstev.

Předposlední víkend v květnu nás ještě čekali jedny velké závody a to druhé kolo Hry Plamen,které se konalo v sobotu 24.5. v Hranicích na Moravě a 25.5. ve Skaličce. Na tyto závody jsme jeli se dvěma družstvy.Náš odjezd byl již v pátek 23.5. do Hranic, kde jsme stanovali v areálu venkovního koupaliště. Po příjezdu jsme si šli užít místní aqvapark a připravovali se na sobotu. Následující den nás čekalo odběhnutí všech štafet. Začátek byl v 8:00 a konec závodu v 16:00. Všichni jsme byly pořádně unaveni, přesto děti zvládli další hodinu na bazéně, kterou dostali zdarma od pořadatelů. V  neděli nás ráno čekalo balení stanů a přemístění z Hranic na fotbalové hřiště ve Skaličce, kde se konal požární útok a odpoledne i vyhlášení výsledků.Družstvo mladších žáků muselo splnit následující disciplíny: štafeta požárních dvojic, štafeta CTIF, štafeta 4x60m a požární útok.Po splnění všech úkolů si děti vybojovali 9 místo z 18 družstev.Starší žáci museli splnit disciplíny následující: štafeta požárních dvojic,štafeta CTIF,útok CTIF,štafeta 4x60m a požární útok. Družstvo se úmístilo na 18 místě z 19-ti hlídek.

Červen - hned dva týdny od posledních závodů jsme vydali do Karlovic, kde byl útok na Červeného kohouta. I v Karlovicích jsme měli dvě družstva a mladší žáci skončili na 4 místě ze 4 družstev a starší žáci na místě 3 ze 4 družtev.

Srpen - v srpnu se uskutečnili závody u nás ve Staré Vsi, kde starší žáci museli splnit štafetu 400m CTIF a požární útok CTIF. Naše družsto skončilo na 2 místě ze 4 hlídek. Kategorie mladších žáků běželo štafetu 400m CTIF a štafetu požárních dvojic.